دانلود مقاله و پایان نامه دانشجویی

ارائه دهنده پایان نامه در رشته های مختلف دانشگاهی

دانلود پاورپوینت پزشکی شخصی و ایدز

دانلود پاورپوینت پزشکی شخصی و ایدز

پاورپوینت پزشکی شخصی و ایدز در قالب 149 اسلاید . قابل ویرایش گردآوری شده و در اختیار شما سروران عزیز قرار گرفته است . در ادامه قسمتی از متن و همچنین تصویری از مجموعه اسلاید ها به نمایش درآمده است.

حدود نیمی از اسلاید ها از اسلاید ها به زبان انگلیسی و گویا می باشد

متون چند اسلاید اول :
 عناوین :
 معرفی پزشکی شخصی
 بیماری ایدز
 ویروس HIV
 تازه های درمان ایدز و مهار HIV

پزشکی شخصی :تجویز بهترین داروی ممکن
• هدف:متناسب نمودن نوع داروی انتخابی و مقدار دوزاژ آن با ترکیب ژنتیکی هر بیمار
• در این روش عموما بیمار تحت تجویز یک دوز استاندارد از یک داروی استاندارد و سپس در معرض مانیتورینگ قرار میگیرد.چنانچه داروی تجویز شده هیچ گونه تاثیری نداشته باشد و یا اثرات زیان آوری بر اثر تجویز آن بروز کنن،نوع دارو و یا مقدار دوز تجویزی آن تغییر داده میشود.تنها مقدار بسیار اندکی از انبوه داروهای با متابولیسم متاثر از تغییر فارماکوژنتیکی ،به منظور جلب توجه به این موضوع برچسب زده میشوند.در ایالات متحده امریکا،داروی ضد اختلال روانی تیوریدازین با علامتی مشخص میگردد که نشان می دهد استعمال آن در بیماران دارای سطح پایین فعالیت CYP2D6 است.
• در سایر موارد برای مثال در مورد داروی ضد اختلال روانی آریپیپرازون و نوعی داروی تحریک کننده روان بنام مودافینیل ، برچسب موجود باعث جلب توجه به اهمیت گونه های مختلف CYP2D6 شده ولی تعیین ژنوتیپ را اجبار نمی کند.علل متعددی به غیر از مقاومت در برابر تغییر ،برای این گونه بی میلی آشکار نسبت به پذیرش روش شخصی پزشکی وجود دارد.
بدون تعیین ژنوتیپ بالینی دستیابی به حالت ایده آل در عمل دشوار است
• افراد بشدت بیمار به درمان فوری نیاز دارند و حتی ان دسته از افراد فاقد بیماری جدی و سخت نیز اغلب انتظار دارند که پس از در دست گرفتن نسخه مطب پزشک را ترک کنند.این موضوع تعیین ژنوتیپ را در بیشتر پروسه های عملی بالینی دشوار می سازد .نوعی ریز آرایه (ROCH AMPLICHIP) موجود می باشد ک قادر به تشخیص 27 گونه ی مختلف CYP2D6 و 3 گونه ی مختلف CYP2C19 است.با این حال پروسه ی فوق هم چنان نوعی آزمون بر پایه آزمایشگاهی بوده که یک تاخیر اجتناب ناپذیر را ما بین مشاهده ی بیمار و تجویز دارو برای وی اعمال می کند و بنابراین برای همه شرایط و موقعیت های مختلف مناسب نیست.
• در صورت دسترسی به یک آزمون dipstick فوری و ساده پزشکان احتمالا تمایل بیشتری نسبت به بررسی ژنوتیپ بیمار پیدا می کنند.در کشورهای دارای خدمات سلامت ملی و قابلیت ثبت الکترونیکی سابقه بیماران بصورت یکپارچه و پیشرفته تعیین ژنوتیپ هر فرد بصورت رایج و در سن جوانی نسبت به تمام ژن های تغییر یافته و ثبت نتایج حاصل بعنوان بخشی از سابقه سلامت استاندارد وی ،تصوری واقع گرایانه به شمار می رود .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,500 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 21,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران مبتلا به سرطان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileHIV_1917048_8416.zip12 MB